Zoeken Druk op ENTER om te zoeken of ESC om de zoekfunctie te sluiten.

Niels van Geenhuizen en Stef Jelier over aansluiting bij Coalitie Anders Reizen

Coalitie Anders Reizen


Een wereld waarin duurzame mobiliteit een vanzelfsprekendheid is voor alle werkenden. Dat is waar Total Care (met merken CSU, Tzorg en Zizo) naar streeft. Op deze manier hoeft een schoonmaakmedewerker zich geen zorgen te maken over de kosten van een tankbeurt en kan de thuishulp zonder zorgen op de elektrische fiets zijn of haar cliënt. Om te kunnen realiseren sluiten CSU, Tzorg en Zizo zich vanaf 2025 aan bij Coalitie Anders Reizen.

Niels van Geenhuizen (Manager Duurzaamheid) en Stef Jelier (Manager Arbeidsvoorwaarden) delen graag hun missie: duurzame mobiliteit toegankelijk maken voor iedereen, ongeacht functie of inkomen. Door aan te sluiten bij de Coalitie Anders Reizen zetten Niels en Stef in op samenwerking tussen facilitair dienstverleners om zo sneller dit doel te kunnen behalen.

“Mobiliteit is een gezamenlijke uitdaging,” zegt Niels. “Kunnen we als facilitaire dienstverleners niet slimmer omgaan met gezamenlijke vervoersbehoeften? Of zorgen dat we het inplannen van werk op locatie efficiënter doen, zodat minder vervoersbewegingen nodig zijn?”

Anders Reizen interviewde Niels en Stef over hun missie en visie op en hun ideeën betreft duurzaam reizen. Lees hier hele interview over duurzame mobiliteit voor de basis van de arbeidsmarkt.